Dojazd na teren konwentu

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje dotyczące dojazdu na SPOTa i powrotu do Waszych domów. Przejrzyjcie dostępne możliwości i wybierzcie najwygodniejszą. Gwarantujemy, że jest w czym wybierać.

Autobus

Do Banina można dotrzeć autobusem miejskim linii 126 z Gdańska. Wsiadamy na przystanku Wrzeszcz PKP, wysiadamy na przystanku Banino-Szkoła. Pozostaje nam jedynie pokonać jakieś 50 metrów do akredytacji :)

Rozkład linii 126

PKP i PKM

W pobliżu Gimnazjum w Baninie znajduje się dworzec PKP Rębiechowo, od którego dzieli Was raptem 5 minut drogi piechotą. Poniżej prezentujemy odnośniki do rozkładów jazdy Pomorskiej Kolei Metropolitarnej, dzięki której możecie w mgnieniu oka dotrzeć do nas z Gdyni Głównej, Gdańska Głównego, Wrzeszcza, Osowej i wielu innych dzielnic.

Rozkład PKM – Gdańsk Główny

Rozkład PKM – Gdynia Główna

Osoby dojeżdżające z innych miast zapewne skorzystają z usług PKP. Poniżej wrzucamy odnośnik do ich internetowego rozkładu. Wystarczy jedynie skorygować przystanek początkowy oraz ewentualnie zmienić datę i godzinę.

Rozkład PKP

Przypominamy, że Rębiechowo PKP oraz Gdańsk Rębiechowo to dwa różne dworce! Stanowczo należy wybrać pierwszą stację, ponieważ z niej dotrzecie do nas w ciągu 5 minut, z drugiej piechotą zajmie Wam to nawet 35 minut. Dla zobrazowania różnicy rzućcie okiem na poniższego screena.

mapa pkp

Samolot

Zgadza się, na SPOTa możecie przylecieć. Wylądujecie dość blisko, ale stanowczo powinniście udać się na pobliski przystanek PKM albo wezwać taksówkę. Nic tylko pakować walizkę i rezerwować bilety.

Strona lotniska

Fotodroga dla zmotoryzowanych

Z centrum Gdańska dojedziecie samochodem do Banina w pełni przepisowo w czasie krótszym niż 30 minut, a z okolic obwodnicy zajmie Wam to maksymalnie 15 minut! Specjalnie dla jadących konno, powozami i innymi własnymi środkami lokomocji publikujemy drobną pomoc.

Szczegółowa fotodroga

 

 

Mapa świata i Banina z zaznaczonym miejscem konwentu