DSC_0388W tym roku Inwazja nabierze nowego oblicza, mianowicie wprowadzamy zupełnie nowy blok edukacyjny – „Larpy od kuchni”. W czasie tego, niezależnego bloku, będziecie mogli wziąć udział w prelekcjach oraz warsztatach, na których skupimy się bardziej. Czego można się spodziewać? Przyjemnego klimatu oraz rzetelnej wiedzy przekazanej w dostępny sposób, daleki od akademickiego patosu. Jak najwięcej praktyki, poznawania tematyki warsztatów od wewnątrz. A może i Ty, chciałbyś się podzielić z nami swoim doświadczeniem? Nic prostszego! Zgłoś swoją propozycję warsztatów.

Interesują nas praktycznie wszystkie, związane z grami fabularnymi tematy, szczególnie te, które zahaczają o tematykę larpową. Zachęcamy również do realizacji nietypowych pomysłów i wizji. Możecie poruszać tematy trudne i zawiłe kierując je do stałego grona graczy jak i poruszać kwestie, przeznaczone dla początkujących . Ze swojej strony przygotowaliśmy warsztaty na temat podstaw gry aktorskiej na larpach, podstawy tworzenia larpów oraz kreowania własnego uniwersum. Mamy nadzieję że licznie pojawicie się na zapowiedzianych warsztatach i wyniesiecie z nich wiele dobrego!

Mamy już przygotowanych parę propozycji

  • Agnieszka „Wiedźma” Piwnicka i Karol „Arvan” Hewelt – „Każdy kiedyś tworzył własny świat… – czyli o tworzeniu autorskiego uniwersum na podstawie świata Venery.” – prelekcja i warsztaty (2 godziny)
  • Agnieszka „Wiedźma” Piwnicka – „Podstawy podstaw gry aktorskiej na larpach” – warsztaty (4 godziny)
  • Mateusz „Mat” Zachciał i Jakub „Mefi” Fijałkowski – „Larp w 7 krokach” – warsztaty tworzenia larpów (4 godziny)
  • Mateusz Bijakowski – Milsim i LARP, Airsoft a odgrywanie – prelekcja (2 godziny)
  • Mateusz „Mat” Zachciał – „Tajemnice Jeepów” – prelekcja (1 godzina)

Kontakt

W sprawach bloku Larpy od kuchni kontaktuj się z Agnieszką „Wiedźmą” Piwnicką.