Minęło już kilka dni, każdy z nas zdążył ochłonąć po tych wszystkich wrażeniach, pododawać nowych znajomych na FB i tak dalej i tak dalej…

zdj_024

My również poukładaliśmy swoje myśli, opinie i wrażenia i chcieliśmy się nimi podzielić. Nie będziemy mówić o tym, co działo się przed SPOTem, bo to Was chyba niespecjalnie interesuje. Wspomnieć tylko można, że były to miesiące ciężkiej pracy.

zdj_087

Na SPOTa przyjechało niemal 90 osób. Wynik niestety mniejszy niż w latach ubiegłych, ale obiektywnym okiem patrząc, można śmiało powiedzieć, że warto postawić na jakość ludzi a nie na ilość! Odbyło się wiele larpów, jeepów i innych punktów programu – tutaj szczególne podziękowania dla twórców, którzy włożyli niemałą pracę w przygotowanie gier na wysokim poziomie. Kiedy chodziliśmy i pytaliśmy „No i jak tam larp/jeep/warsztaty?” z reguły słyszeliśmy „Super! Chcę iść na jeszcze jednego larpa tego twórcy!” – co samo za siebie mówi o poziomie. Niekiedy może i był problem ze znalezieniem graczy na grę, ale świadczy to o tym, że nikt nie siedział na czterech literach tylko wszyscy grali! Byliśmy na kilku grach osobiście, gdzieś między obowiązkami i sami widzieliśmy, że poziom jest naprawdę wysoki.

zdj_079

Były legendy, takie jak chociażby Gedeon i jego Yakuza, o której nie sposób nie słyszeć, ale były też świeżynki które tak zaskoczyły, że mówiło się do samego końca SPOTa. Używamy wszędzie słowa „gra” gdyż mimo, że SPOT to zlot larpów i jeepów głównie, to poza tym można było zagrać w planszówki, iść na warsztaty, sesję RPG czy cokolwiek innego.

zdj_063

Już pod koniec pytaliśmy ludzi o opinie na temat konwentu. Były te miłe dla naszego ucha mówiące „Było świetnie, za rok na pewno będę!” jak i te konstruktywne mówiące o tym co jeszcze można poprawić. Za wszystkie strasznie dziękujemy, bo to one pozwalają nam być z roku na rok coraz lepszymi, wyłapywać błędy i je eliminować. Przysyłajcie wszystkie Wasze uwagi, bo jedynie na tym możemy się oprzeć!

DSC_0108

Nasza opinia? Jesteśmy strasznie zadowoleni! Że przyjechaliście, że bawiliście się, niekiedy do samego rana, że tworzyliście! Dziękujemy za ciepłe słowa, bo to jedynie one są naszą zapłatą! Dziękujemy przede wszystkim za obecność, bo tak naprawdę to Wy tworzycie SPOTa i to wy dajecie nam energię i motywację do tego, by tworzyć go znów i znów

Gorąco pozdrawiamy!

Organizatorzy

zdj_084 zdj_082 zdj_078 zdj_068 zdj_049 zdj_043 zdj_025DSC_0097