Anna "Szarańcza" Szewczyk
Typ gry: Chamberlarp
Freeform
Czas trwania4hIlość graczy
BlokCzasMiejsceDzień
Larpowy10Klimatyczna sala RPGSobota

Opis

Dwie nastolatki zafascynowane sobą nawzajem próbują przetrwać w świecie pełnym nietolerancji. Każda z nich ma za sobą trudną historię, ale obie znajdują uśmiech w tej drugiej... 

Freeform dzięki specyficznemu układowi (ciąg scen) pozwoli pochylić się nad dynamiką emocji historii, a utwory dzielące ciąg na cztery części pomogą wyznaczyć kierunek. Przed grą przewidziane są warsztaty na których zachęcimy do stworzenia intymnej atmosfery, aby każdy z uczestników czuł się komfortowo w przeżywaniu emocji.

Gra zainspirowana utworem Tatu: Ya soshla s uma.

Freeform porusza tematykę miłości homoseksualnej, pojawią się również sceny przemocy, przemocy psychicznej i innych tabu. 

 

Informacje dodatkowe

Podczas gry dwie osoby będą miały stałe role. Trzy pozostałe odegrają ich najbliższych (mając po kilka swoich stałych postaci), ale będą też wchodzić role tła. Mechanika: full contact. 
Dążymy do wywołania pewnego rodzaju "sacred land", gdzie zamykamy się w sali i wytwarzamy zaufanie, którego nie dałoby się stworzyć poza larpem w tak krótkim czasie. W związku z tym prosimy o przemyślane zgłoszenia.