Program SPOTa 2017

Możliwość zgłaszania punktów programu wprowadzimy od 1 stycznia 2017 roku. Póki co możecie zapoznać się z programem zeszłorocznym, aby wiedzieć czego się spodziewać.

 

Zeszłoroczny program SPOTa 2016

Inne punkty programu

  • Julia Kowalska
    Typ gry: Inny rodzaj gry
    Prelekcja / warsztaty
    Czas trwania1 hIlość graczybrak limitu
    BlokCzasMiejsceDzień
    Blok larpowy 117:00Larp room 3 - mała salaSobota
  • Jakub Kołodziejczak
    Typ gry: Inny rodzaj gry
    Larp eksperymentalny
    Czas trwania1-2hIlość graczy10-12
    BlokCzasMiejsceDzień
    Blok larpowy 123:00Larp room 3 - mała salaPiątek
  • Dan Piątek
    Typ gry: Inny rodzaj gry
    Gra planszowa
    Czas trwania6 hIlość graczy9
    BlokCzasMiejsceDzień
    Blok larpowy 121:00SocjalroomSobota
  • Maciej "GrejtKotongo" Jesionowski
    Typ gry: Inny rodzaj gry
    Gry Planszowe
    Czas trwania4 dniIlość graczy2-40
    BlokCzasMiejsceDzień
    Info bliżej konwentuInfo bliżej konwentuInfo bliżej konwentuInfo bliżej konwentu
  • Karol "Arvan" Hewelt
    Typ gry: Inny rodzaj gry
    Warsztaty + Trening
    Czas trwania2hIlość graczy4+
    BlokCzasMiejsceDzień
    Blok larpowy 112:00LasNiedziela
  • Maciej "GrejtKotongo" Jesionowski
    Typ gry: Inny rodzaj gry
    Gra towarzyska
    Czas trwania2hIlość graczy13-24
    BlokCzasMiejsceDzień
    Blok larpowy 118:00Larp room 2 - podwójna salaNiedziela
  • Maciej "GrejtKotongo" Jesionowski
    Typ gry: Inny rodzaj gry
    Gra towarzyska
    Czas trwania2hIlość graczy13-24
    BlokCzasMiejsceDzień
    Blok larpowy 121:00Larp room 2 - podwójna salaPiątek
  • Mateusz "Mat" Zachciał
    Typ gry: Inny rodzaj gry
    Warsztaty
    Czas trwania4hIlość graczydo 20
    BlokCzasMiejsceDzień
    Blok larpowy 113:00Larp room 2 - podwójna salaPoniedziałek

Chamberlarpy

  • Marek "Gedeon" Bemke
    Grzegorz "Belar" Bemke
    Typ gry: Chamberlarp
    Czas trwania4hIlość graczy21
    BlokCzasMiejsceDzień
    Blok larpowy 122:00Larp room 1 - sala gimnastycznaNiedziela
  • Marek "Gedeon" Bemke
    Typ gry: Chamberlarp
    Czas trwania2Ilość graczy10
    BlokCzasMiejsceDzień
    Blok larpowy 118:00Larp room 3 - mała salaPiątek
  • Jakub "Turbos" Dubrowski
    Typ gry: Chamberlarp
    Czas trwania3hIlość graczy9-12
    BlokCzasMiejsceDzień
    Blok larpowy 121:00Larp room 2 - podwójna salaSobota
  • Mariusz "Kaczoki" Kapczyński
    Typ gry: Chamberlarp
    Czas trwania5hIlość graczy8 - 3 Kobiety, 5 Mężczyzn
    BlokCzasMiejsceDzień
    Blok larpowy 112:00Larp room 2 - podwójna salaSobota
  • Mateusz "Mat" Zachciał
    Typ gry: Chamberlarp
    Czas trwania3hIlość graczy8-10
    BlokCzasMiejsceDzień
    Blok larpowy 123:00Larp room 2 - podwójna salaPiątek
  • Michał "Athan" Leoniec
    Typ gry: Chamberlarp
    Czas trwania2hIlość graczy8-9
    BlokCzasMiejsceDzień
    Blok larpowy 123:00Larp room 1 - sala gimnastycznaPiątek
  • Jakub "Turbos" Dubrowski
    Typ gry: Chamberlarp
    Czas trwania2hIlość graczy7-9
    BlokCzasMiejsceDzień
    Blok larpowy 121:00Larp room 3 - mała salaPiątek
  • Tomasz "Vali" Kwarciński
    Typ gry: Chamberlarp
    Czas trwania3hIlość graczy8-12
    BlokCzasMiejsceDzień
    Blok larpowy 112:00Larp room 1 - sala gimnastycznaSobota
  • Dariusz Domagalski
    Typ gry: Chamberlarp
    Czas trwania4hIlość graczy9-12
    BlokCzasMiejsceDzień
    Blok larpowy 110:00Larp room 1 - sala gimnastycznaNiedziela
  • Piotr "Kula" Milewski
    Typ gry: Chamberlarp
    Czas trwania4hIlość graczy6 (3 role męskie, dwie kobiece, jedna rola uniwersalna)
    BlokCzasMiejsceDzień
    Blok larpowy 114:00Larp room 1 - sala gimnastycznaNiedziela
  • Stanisław "Sear" Słodyczka
    Typ gry: Chamberlarp
    Czas trwania4hIlość graczy4-6
    BlokCzasMiejsceDzień
    Blok larpowy 116:00Larp room 3 - mała salaNiedziela
  • Jakub "Krassus" Krassowski
    Typ gry: Chamberlarp
    Czas trwania4hIlość graczy15-20
    BlokCzasMiejsceDzień
    Blok larpowy 121:00Larp room 1 - sala gimnastycznaSobota
  • Dan Piątek
    Aleksandra Matuszewska
    Typ gry: Chamberlarp
    Czas trwania3hIlość graczy20-30
    BlokCzasMiejsceDzień
    Blok larpowy 114:00Larp room 2 - podwójna salaNiedziela
  • Jakub "Mefi" Fijałkowski
    Typ gry: Chamberlarp
    Czas trwania4hIlość graczy12
    BlokCzasMiejsceDzień
    Blok larpowy 122:00Larp room 2 - podwójna salaNiedziela
  • Jakub "Mefi" Fijałkowski
    Typ gry: Chamberlarp
    Czas trwania3hIlość graczy6
    BlokCzasMiejsceDzień
    Blok larpowy 113:00Larp room 3 - mała salaPoniedziałek
  • Jan "Rin" Jakubowski
    Typ gry: Chamberlarp
    Czas trwania2-3hIlość graczy10-15
    BlokCzasMiejsceDzień
    Blok larpowy 117:00Larp room 1 - sala gimnastycznaNiedziela

Larpy terenowe

  • Dan Piątek
    Typ gry: Larp terenowy
    Czas trwania2-3 godzinyIlość graczyminimum 20 osób
    BlokCzasMiejsceDzień
    Blok larpowy 112:00LasSobota
  • Mateusz "Mat" Zachciał
    Typ gry: Larp terenowy
    Czas trwania3hIlość graczy10
    BlokCzasMiejsceDzień
    Blok larpowy 122:00LasNiedziela
  • Jakub Kołodziejczak
    Typ gry: Larp terenowy
    Czas trwania3hIlość graczy16
    BlokCzasMiejsceDzień
    Blok larpowy 115:00BoiskoNiedziela

Gry terenowe

  • Mateusz "Mat" Zachciał
    Typ gry: Gra terenowa
    Czas trwania1,5hIlość graczyminimum 10 graczy
    BlokCzasMiejsceDzień
    Blok larpowy 110:00BoiskoNiedziela
  • Jakub "Mefi" Fijałkowski
    Typ gry: Gra terenowa
    Czas trwania3hIlość graczy0-100
    BlokCzasMiejsceDzień
    Blok larpowy 111:00BoiskoPoniedziałek

Jeepformy, dramy, freeformy

  • Stanisław "Sear" Słodyczka
    Typ gry: Jeepform/freeform/improwizacja
    Czas trwania3hIlość graczy2-30
    BlokCzasMiejsceDzień
    Blok larpowy 118:00Larp room 3 - mała salaSobota

Sesje RPG

  • Piotr "Mal'Ganish" Adamczyk
    Typ gry: Sesja RPG
    Czas trwania3hIlość graczy4-12
    BlokCzasMiejsceDzień
    Info bliżej konwentuInfo bliżej konwentuInfo bliżej konwentuInfo bliżej konwentu
  • Mateusz "Mat" Zachciał
    Typ gry: Sesja RPG
    Czas trwania3hIlość graczy3-4
    BlokCzasMiejsceDzień
    Info bliżej konwentuInfo bliżej konwentuInfo bliżej konwentuInfo bliżej konwentu
  • Marek "Markov" Grzegorczyn
    Typ gry: Sesja RPG
    Czas trwania5 hIlość graczy3-5
    BlokCzasMiejsceDzień
    Info bliżej konwentuInfo bliżej konwentuInfo bliżej konwentuInfo bliżej konwentu
  • Marek "Markov" Grzegorczyn
    Typ gry: Sesja RPG
    Czas trwania5hIlość graczy3-5
    BlokCzasMiejsceDzień
    Info bliżej konwentuInfo bliżej konwentuInfo bliżej konwentuInfo bliżej konwentu
  • Marek "Markov" Grzegorczyn
    Typ gry: Sesja RPG
    Czas trwania5hIlość graczy3-4
    BlokCzasMiejsceDzień
    Info bliżej konwentuInfo bliżej konwentuInfo bliżej konwentuInfo bliżej konwentu

Konkursy

  • Karol "Arvan" Hewelt
    Typ gry: Konkurs
    Czas trwania2hIlość graczy6+
    BlokCzasMiejsceDzień
    Blok larpowy 110:00BoiskoSobota
  • Karol "Arvan" Hewelt
    Typ gry: Konkurs
    Czas trwania2hIlość graczy4-20
    BlokCzasMiejsceDzień
    Blok konkursowy13:00BoiskoNiedziela
  • Michał "Borys aka Inkvisition" Borysewicz
    Typ gry: Konkurs
    Prelekcja i konkurs
    Czas trwania2hIlość graczy1+
    BlokCzasMiejsceDzień
    Blok konkursowy19:00Larp room 2 - podwójna salaSobota
  • Michał "Borys aka Inkvisition" Borysewicz
    Typ gry: Konkurs
    Prelekcja i prezentacja
    Czas trwania1hIlość graczy8-16
    BlokCzasMiejsceDzień
    Blok konkursowy18:00Larp room 2 - podwójna salaSobota
  • Maciej "GrejtKotongo" Jesionowski
    Typ gry: Konkurs
    Czas trwania3hIlość graczy12-32
    BlokCzasMiejsceDzień
    Blok larpowy 115:00SocjalroomSobota

Strona SPOTa używa larpowych piktogramów, które będziecie mogli zauważyć w opisach punktów programów. Piktogramy pochodzą ze strony LARP PICTOGRAMS for conscious choice.

Co znajdę na piktogramach?

Grafiki określają między innymi poziom dotyku (no touch, no pain, full touch), poruszanie tematów kontrowersyjnych (dyskryminacja, odgrywanie seksu, odgrywanie przemocy, hazard, tematyka uzależnień, wulgarny język, obecność elementów obrzydliwych lub strasznych, wątki religijne) ograniczenia wiekowe (+18) lub wymagania dotyczące strojów.

Twórcy piktogramów

Piktogramy powstały w marcu 2014 roku w Polsce, na potrzeby festiwalu larpowego Replay (replaylarp.pl). Pomysłodawcami systemu byli twórcy larpów – Zofia Urszula Kaleta oraz Krzysztof Maj. Całość przelał na papier Jeremiasz Bremer. O treści oznaczeń decydowali gracze w ankiecie na grupie FB: Larp Poland.