Program SPOTa 2018

Zgłoś swoją grę na Spota

Zapraszamy do zgłaszania punktów programu przez system snailbook.

Mamy już program!

Program SPOTa 2018

Larp

  • Krzysztof "Vitalius" Pawłowski
    Mateusz "Mat" Zachciał
    Typ gry: Larp
    Czas trwania3-4Ilość graczy12
    BlokCzasMiejsceDzień
    Info bliżej konwentu12:00NamiotNiedziela
  • Mikołaj "Iron" Adamczyk
    Bartosz "Generał Panda" Zawadzki
    Typ gry: Larp
    Czas trwania3hIlość graczy25
    BlokCzasMiejsceDzień
    Info bliżej konwentu21:00SalaPiątek
  • Krystian "Zombi" Kujawski
    Typ gry: Larp
    Czas trwania2hIlość graczy12
    BlokCzasMiejsceDzień
    Info bliżej konwentu10:00Teren ośrodkaNiedziela
  • Tomasz "Vali" Kwarciński
    Typ gry: Larp
    Czas trwania3-4hIlość graczy8
    BlokCzasMiejsceDzień
    Info bliżej konwentu21:00NamiotPiątek
  • Michalina "Dźwiedź" Niebrzydowska
    Typ gry: Larp
    Czas trwania3hIlość graczy13
    BlokCzasMiejsceDzień
    Info bliżej konwentu15:00Teren ośrodkaSobota
  • Monika "Ester" Skrzyńska
    Typ gry: Larp
    Czas trwania3hIlość graczy13
    BlokCzasMiejsceDzień
    Info bliżej konwentu15:00SalaSobota
  • Jan "Rin" Jakubowski
    Typ gry: Larp
    Czas trwania2,5hIlość graczy7
    BlokCzasMiejsceDzień
    Info bliżej konwentu12:00SalaSobota
  • Jakub Kołodziejczak
    Typ gry: Larp
    Czas trwania3hIlość graczy13
    BlokCzasMiejsceDzień
    Info bliżej konwentu12:00NamiotSobota
  • Jakub Kołodziejczak
    Typ gry: Larp
    Larp eksperymentalny
    Czas trwania1-2hIlość graczy10
    BlokCzasMiejsceDzień
    Info bliżej konwentu0:00SalaPiątek
  • Zofia "Zula" Skowrońska
    Typ gry: Larp
    Czas trwania4-6hIlość graczy12
    BlokCzasMiejsceDzień
    Info bliżej konwentu18:00NamiotSobota

Freeform

  • Grzegorz "Mniam" Kozioł
    Typ gry: Freeform
    Czas trwania3hIlość graczy10
    BlokCzasMiejsceDzień
    Info bliżej konwentu18:00SalaPiątek
  • Jakub "Mefi" Fijałkowski
    Typ gry: Freeform
    Czas trwania2hIlość graczy100
    BlokCzasMiejsceDzień
    Info bliżej konwentu15:00NamiotNiedziela
  • Jakub "Mefi" Fijałkowski
    Typ gry: Freeform
    Czas trwania2hIlość graczy100
    BlokCzasMiejsceDzień
    Info bliżej konwentu0:00NamiotPiątek
  • Mateusz Makowski
    Typ gry: Freeform
    Czas trwaniaokoło 3hIlość graczy14
    BlokCzasMiejsceDzień
    Info bliżej konwentu18:00SalaSobota
  • Mariusz "Kaczoki" Kapczyński
    Typ gry: Freeform
    Czas trwania3hIlość graczy25
    BlokCzasMiejsceDzień
    Info bliżej konwentu12:00SalaNiedziela

Gra terenowa

  • Karol "Arvan" Hewelt
    Typ gry: Gra terenowa
    Czas trwania1-2hIlość graczy
    BlokCzasMiejsceDzień
    Info bliżej konwentu11:00Teren ośrodkaSobota
  • Piotr "Mal'Ganish" Adamczyk
    Typ gry: Gra terenowa
    Czas trwania3hIlość graczy18
    BlokCzasMiejsceDzień
    Info bliżej konwentu18:00Teren ośrodkaSobota

Inne punkty programu

  • Karol "Arvan" Hewelt
    Typ gry: Inny rodzaj gry
    Warsztaty + Trening
    Czas trwania2hIlość graczy10
    BlokCzasMiejsceDzień
    Info bliżej konwentu12:00Teren ośrodkaNiedziela
  • Karol "Arvan" Hewelt
    Typ gry: Inny rodzaj gry
    Turniej
    Czas trwania2hIlość graczy10
    BlokCzasMiejsceDzień
    Info bliżej konwentu14:00Teren ośrodkaNiedziela
  • Jakub "Mefi" Fijałkowski
    Typ gry: Inny rodzaj gry
    Czas trwania2hIlość graczy100
    BlokCzasMiejsceDzień
    Info bliżej konwentu15:00NamiotSobota
  • Dominika "Biedrona" Zimon
    Typ gry: Inny rodzaj gry
    Wirtualna Rzeczywistość
    Czas trwania4hIlość graczy1
    BlokCzasMiejsceDzień
    Info bliżej konwentu10:00SalaSobota
  • Zofia "Zula" Skowrońska
    Typ gry: Inny rodzaj gry
    Prelekcja
    Czas trwania1,5hIlość graczy0
    BlokCzasMiejsceDzień
    Info bliżej konwentu10:00SalaNiedziela
  • Jakub "Krassus" Krassowski
    Typ gry: Inny rodzaj gry
    Warsztaty
    Czas trwania2-3 godzinyIlość graczy20
    BlokCzasMiejsceDzień
    Info bliżej konwentu19:00NamiotPiątek