Tylko dla osób pełnoletnich? Tak
Ilość uczestników: dowolna
Czas trwania: do 2h
Prowadząca: Diana Kowalewska
Notatka o prowadzącej: Studentka Pedagogiki resocjalizacyjnej z profilaktyką społeczną na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach

Wstęp dla uczestników

Organizujesz gry terenowe? Jesteś twórcą programu SPOTa? Do Przywidza przyjechałeś jako uczestnik? Weź udział w badaniach fokusowych dotyczących wykorzystania gier terenowych w pracy z młodzieżą niedostosowaną społecznie. Podziel się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami w grupowym wywiadzie, który stanie się częścią pracy naukowej.

Dodatkowe uwagi dla graczy

FAQ – Czym są badania fokusowe? Najprościej i najkrócej – grupowym wywiadem, który ma przypominać rozmowę w środowisku naturalnym. Bez naukowego zadęcia, ale konkretnie, na temat. – Czy badanie jest anonimowe? Może być, ale nie musi. Sam zadecydujesz o tym, czy chcesz pozostać anonimowy. – Jakie pytania pojawią się w trakcie wywiadu? Przebieg wywiadu zależy tak naprawdę od jego uczestników. Każdy może pytać każdego. Liczą się twoje poglądy, twoje opinie i twoje doświadczenie z grami terenowymi. Warto, żebyś zabrał głos, bo masz kontakt z grami terenowymi, po prostu się znasz:) – Dostanę coś w zamian? Satysfakcję z wkładu w polską naukę;) Masz więcej pytań? Pytaj – kowalewska.diana@gmail.com.