W tym roku na SPOCie…

blok-02_01

W tym roku program SPOTa będzie podzielony na 4 bloki programowe. Dwa pierwsze to bloki larpowe, trzeci blok to blok edukacyjny (larpy od kuchni), ostatnim jest blok RPG. Zmniejszyliśmy ilość linii programowych tak, abyście nie musieli wybierać miedzy larpami. Teraz uda wam się zagrać we wszystkie gry jakie będziecie chcieli!

Larp w terenie

Larpy terenowe, chamber larpy, jeepformy, free formy

blok-02_02

Ten blok jest pomyślany głównie o larpach i grach terenowych, ale w razie potrzeby można tu zagrać dowolną grę. Dla tego bloku przygotowaliśmy dużą salę do odpraw fabularnych (koniec z krzyczeniem do graczy na otwartej przestrzeni, teraz sobie wygodnie siądziecie z graczami przed i po Waszej grze). Do prowadzenia larpów są dostępne: duży teren Ośrodka OMEGA oraz las.

Za blok Larp w terenie odpowiedzialni są:
Mateusz “Mat” Zachciał
Jakub “Mefi” Fijałkowski

Larp i jeepform

Chamber larpy, parlol larpy, jeepformy, freeformy, konkursy

blok-01_02

Główny blok larpowy SPOTa. Przygotowaliśmy do niego 2 sale – wygodne i klimatyczne. Tutaj będzie odbywać się większość gier SPOTa oraz konkursy. Mimo, że są dostępne dwie sale, to w tym bloku zawsze będzie odbywać się tylko jedna gra.

Za blok Larp i jeepform odpowiedzialni są:
Mateusz “Mat” Zachciał
Jakub “Mefi” Fijałkowski

Larpy od kuchni

Warsztaty i panele dla graczy oraz twórców

blok-rpg_02

Blok z warsztatami na temat larpów skierowany do graczy i  twórców. Tutaj zupełni nowicjusze poznają nasze hobby, dowiedzą się czym są larpy, jak w nie grać i dlaczego nie są takie straszne. Nad blokiem czuwają Wiedźma i Khaine – specjaliści od larpów, jeepów i dramy, którzy przekładają praktykę nad akademickimi wywodami – dlatego w tym bloku będą tylko warsztaty i panele. Na teorię dotyczącą larpów zapraszamy do Strefy 51.

Za blok edukacyjny odpowiedzialni są:
Agnieszka “Wiedźma” Piwnicka
Maciej “Khaine” Jesionowski

Klimatyczny Domek RPG

Sesje RPG, indie rpg, prezentacje systemów autorskich

blok-rpg_001

Klimatyczne miejsce do prowadzenia sesji. Będą się tutaj odbywać zaplanowane, jak i spontaniczne sesje. Planujemy prezentację dwóch systemów autorskich – Venera RPG oraz Horyzont RPG.

Za blok RPG odpowiedzialni są:
Agnieszka „Wiedźma” Piwnicka
Paweł „Pleban” Szypowicz

Strefa 51

Spotkania, planszówki, wystawcy

strefa-51_02

Jest to dawny Socjalroom – tylko nazwa się zmieniła! Miejsce tak tajne, że nie znajdziecie go na żadnych mapach. Tutaj toczy się całodobowe życie spotowe, tutaj dyskutujemy, gramy w planszówki i nie tylko… W Strefie pojawią się stoiska wystawców.
Strefa 51 – najbardziej tajne miejsce SPOTa.

spotlingi