blok-larp-jeep Columbus, Ohio. Godzina 17:00 Listopad, 20, 2030. Kryjówka zdelegalizowanego stronnictwa zwanego wcześniej New Sons of Freedom. Spotkanie komórki nr.21: Odezwa: „Kraj po potężnej katastrofie naturalnej zaostrzył prawa. Zaczął dobierać się do konstytucyjnych praw które dane były nam, potomkom osadników. Teraz widać jak przeżarty jest system władzy w tym kraju. Lecz bez uderzenia nic się nie zmieni. Bez sinego sprzeciwu dla korporacji które władają rządem nadal będziemy uciskani. Pora wziąć sprawiedliwość w swoje ręce i wymierzyć cios w przeciwników wolności i suwerenności. Pora działać!” Wytyczne: Zostaliście wybrani do konkretnego działania. Centrala NSF potrzebuje iskry by wzbudzić naród. Wasze poświęcenie dla sprawy zostanie zapamiętane.

Twórca: Paweł „Pleban” Szypowicz

Współprowadzący: Michał „Borys” Borysewicz

E-mail: pawel.szypowicz@gmail.com

Rodzaj:  Larp

Miejsce: Sala

Informacje dodatkowe:

Akcja dzieje się pomiędzy wydarzeniami z Deus Ex: Human Revolution a Deus Ex’em.
Osadzenie w klimacie transhumanizmu/sci-fi/cyberpunk’a.
Larp polical-fiction/dyplomatyczny.
Nie trzeba wiedzy na temat świata gry ale jest mile widziana. Stroje nie wskazane – ewentualne stroje odnoszące się do cywilnych ubrań z Deus Ex’a lub Deus Ex:Human Revolution

Czas: 3 godziny

Ilość graczy: 12

Bio:

Pleban – to osoba która bierze pomysły od innych i je rozwija, taki mały kradziej niedokończonych prac. Czasem potrafi ładnie oszlifować takie nieobrobione diamenty.
Borys – pan postapokaliptycznych odmętów ludzkiej psychiki, tym razem w formie pomocy do własnego pomysłu który przejął Pleban.