Czas i miejsce

Tegoroczny SPOT odbędzie się w dniach 17 – 19 kwietnia 2020 roku na terenie malowniczego ośrodka Camping 20, mieszczącego się w Przywidzu przy ulicy Gdańskiej 19.

XI edycję konwentu rozpoczniemy o godzinie 17:00 w piątek i zakończymy o godzinie 17:00 w niedzielę. Zapewnimy Wam łącznie 48 godzin pełnych zabawy, w tym: larpy, gry terenowe, rpgi, planszówki, warsztaty, wieczorne imprezy przy grillu oraz wiele innych atrakcji :).

W ramach opłaty akredytacyjnej zapewniamy nocleg w wygodnych domkach 7-osobowych (łóżko z pościelą, łazienka, ciepły prysznic, dostęp do prądu), sale larpowe oraz specjalnie przygotowane miejsce imprezowe wraz z grillem.

Jeśli nie jesteś jeszcze zdecydowany/zdecydowana czy nas odwiedzić, to zachęcamy do poczytania o naszej imprezie oraz zapytania znajomych. Gwarantujemy, że nie będziesz żałował/żałowała przyjazdu!

SPOT 2019 (13)

Dojazd

spot Podróż samochodem z Gdańska do Przywidza zajmie około 30-40 minut, zależnie od warunków na drodze. Alternatywą dla niezmotoryzowanych jest PKS kursujący pomiędzy Trójmiastem, a Kościerzyną. Więcej szczegółów poznacie korzystając z poniższego odsyłacza.

Jak dojechać?

Czym jest SPOT?

SPOT to larpowe spotkanie fajnych ludzi i dobrych gier – czyli mnóstwo wspaniałej zabawy, konkretnych gier oraz niepowtarzalnego klimatu bez zbędnego, nudnego teoretyzowania. To impreza przyjazna nowym graczom oraz świetny sposób na złapanie wiatru w żagle dla starych wyjadaczy. Właśnie ten unikalny biwakowo-konwentowy styl SPOTa przyciąga graczy i twórców z całej Polski.

 

Pierwszy raz na SPOT-cie?

Jeśli po raz pierwszy przyjeżdżasz na SPOTa i po raz pierwszy słyszysz o larpach, grach terenowych i fabularnych, to nie martw się i odwiedź specjalnie przygotowaną dla Ciebie sekcję naszej strony, która rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości :).

Poradnik Nowicjusza

Akredytacja

Cały proces został oparty o specjalnie przygotowany system akredytacyjny Snailbook. Zgłoszenie się zajmie raptem kilka minut, a w połączeniu z wcześniejszym opłaceniem udziału w imprezie pozwoli wszelkie formalności na miejscu ograniczyć raptem do sprawdzenia czy wszystko się zgadza i wydania identyfikatora.

Zachęcamy do wcześniejszego akredytowania się w domowym zaciszu.

Szczegóły akredytacji

 

Wyżywienie i noclegi poza konwentem

W trakcie maksymalnie 10-minutowego spaceru natkniecie się na dwa sklepy spożywcze, dom towarowy, pizzerię oraz kilka restauracji i knajpek. Jeśli preferujecie nocleg poza terenem SPOTa, w okolicy znajduje się hotel. Więcej informacji może odnaleźć pod poniższym linkiem :).

Gdzie zjeść i się wyspać?

 

Co zabrać ze sobą?

  • Stroje na larpy, w które chcesz zagrać;
  • Rzeczy do higieny osobistej;
  • Wygodne i ciepłe ubrania;
  • Opcjonalnie jedzenie, acz sklepy są w odległości paruset metrów;
  • Sztućce, kubek, miskę;
  • Ulubiony podręcznik do RPGa, fajną książkę, kostki i rzeczy, które umilą Wam czas wolny bądź pozwolą na poznanie nowych ludzi;
  • Do gier fabularnych: stroje, biżuterię, bezpieczną broń larpową, karimatowy czołg i…
  • … dużo pozytywnych emocji i zapas energii na 48 godzin!

2 (113)