Witacie!

W tym roku podczas SPOTa będziecie mieli możliwość zagrania w larpa „Po dwóch stronach barykady” autorstwa Insanii. Jak sama nazwa skazuje, będziecie mogli wcielenia się w postaci, żyjące w autorskim świecie Insanii – Venerze. Uwikłane w niekończącą się wojnę między zwolennikami Króla i monarchii oraz rebeliantami walczącymi o wolność, postaci będą żyć swoim niepowtarzalnym barwnym życiem. To do Was będzie należała decyzja po której tronie staniecie, co będzie dla Was ważne i z jakim okrzykiem pójdziecie w bój. A może odsuniecie się od polityki dbając o własne interesy? Bo jak w każdym świecie, polityka to nie wszystko…. Sam las kryje w sobie wiele tajemnic do odkrycia…

1972748_419612834807707_1586772980_o

Poniżej zamieszczamy pierwsze wstępy fabularne. Średnio raz na tydzień, aż do samej gry będziemy wysyłać Wam nowe fragmenty dzienników, w zależności od frakcji jaką wybierzecie. Im szybciej również wyślecie nam swoją postać, tym więcej wątków prywatnych umieścimy w Waszej doprawce. Jednym słowem Wasza przygoda z larpem zaczyna się właśnie teraz! Informacje jakie będziecie mogli wykorzystać na grze będą odsłaniane jak elementy układanki, którą złożycie podczas Spota! Niebawem pojawi się formularz zgłoszeniowy, gdzie określicie swoją postawę i będzie mogli zacząć tworzyć postać. Oczywiście Mistrzowie Gry służą pomocą, chcemy aby każdy wykreował swojego niepowtarzalnego bohatera.
Jeśli jednak wolisz odegrać nadana rolę, będziesz mógł wybrać osobowość z listy wakatów, która również z czasem będzie się rozwijać.
Na razie zachęcamy do poczucia klimatu świata i podjęciu decyzji, po której stronie barykady staniesz?

Więcej informacji o świecie na insaniarpg.pl
Krótki poradnik: poradnik dla tworzących postać
Zgłoś się na larpa: formularz zgłoszeniowy
Odpowiedzi na pytania wszelakie i kontakt z MG Insanii: mgvenera@gmail.com

Zgłoś się na larpa „Po dwóch stronach barykady”

By wziąć udział w larpie musisz zgłosić chęć uczestnictwa Mistrzom Gry oraz stworzyć postać lub wybrać ją z wakatów. Do tego służy formularz zgłoszeniowy.

Venera

1969600_419612784807712_543312465_o

Kraina, której polityka, światopogląd, religia oraz cała otaczająca nas codzienność podporządkowana jest jednej personie. Niematerialnemu, nieosiągalnemu bytowi, którego od 1070 lat nikt nie widział. Który komunikuje się ze swym państwem poprzez postać Kanclerza. Bytowi, który emanuje swą boską mocą Czarnego Smoka – strażnika śmierci. Bytowi, który wprowadził tyranię i wszechogarniająca niesprawiedliwość, który żelaznym uściskiem urzędowej machiny i ostrych mieczy, trzyma we władaniu całą kontynent, zamykając na nim mieszkańców w kajdanach niewiedzy i strachu. Czy to nie jest skrajnie głupie?! Na wszystkie Moce Venery! Czy ta sytuacja nie jest odbiciem prostactwa, idiotyzmu, skrajnej głupoty i nieudolności?! Czy przeznaczenie na prawdę jest aż tak okrutne i tępe aby na to pozwolić? Nazywam się Elian, to jest mój dziennik. Spisuję go abyś mógł, drogi czytelniku, po tym jak już odejdę zobaczyć drogę jaką przeszedłem. Z wierności Królowi do walki o wolność. Z ciemności do oświecenia…

Po obu stronach barykady – odcinek 2.