Punkty programu

Zgłoś swoją grę

Zgłoś swoją grę na SPOTa 2016

Twórca

Zapraszamy wszystkich, którzy tworzą larpy, gry terenowe, rpg  do wystawienia swoich gier na SPOCIE. U nas każdy może wystawić swoją grę. Zgłoś się ze swoim punktem programu na SPOTa i porwij graczy w wykreowaną przez ciebie historię. Każdy twórca jest mile widziany.

Za Twoją ciężką pracę oferujemy atrakcyjną zniżkę (50%) na SPOTa. Jednakże w tej koleżeńskiej wymianie oczekujemy zaangażowania, przyłożenia się i potraktowania poważnie swojego zgłoszenia. Stawiamy na jakość, nie na ilość. Postaraj się dopracować grę jak najlepiej, przygotować zawczasu wszystkie elementy, kartki i odprawy. Pamiętaj też, by zgłosić nam swoje potrzeby dotyczące Twojego punktu – dzięki temu będziemy mogli przygotować się najlepiej jak tylko potrafimy.

Zniżki dla Twórców

TWÓRCA = bycie twórcą punktu programu: 50% zniżki. Termin zgłaszania upływa 1 kwietnia 2016 roku.
Każdy larp może mieć maksymalnie 2 twórców, każdemu z nich przysługuje 50% zniżki.

Organizatorzy rezerwują sobie prawo do nieprzyjęcia zgłoszonych punktów programu.

Oferujemy pomoc merytoryczną i zaplecze techniczne, które pomoże przygotować grę. Do dyspozycji Twórców są:

  • 3 sale do gier (sala gimnastyczna, 3 pokojowy larproom oraz mała sala)
  • okolice szkoły i las w jej pobliżu
  • laptop, sprzęt nagłaśniający, stroboskop. itp.

Termin zgłaszania punktów programu to 1 kwietnia 2016roku! Wysłanie swojego punktu po tym terminie może skutkować nieprzyjęciem gry do programu SPOTa! Możesz zgłosić więcej punktów programu obiecujemy, że przyjrzymy się im wszystkim! (Jeden z nich, ten który wskażesz, znajdzie się w programie na 100%, pozostałe znajdą się w rezerwie).

W tym roku przyjęliśmy 90 godzin programowych i przyjmiemy tylko tyle punktów programu by zmieściły się w tym czasie. W związku z tym przyjmowanie punktów programu może zostać zamknięte wcześniej.
Dodatkowo założyliśmy jedną godzinę przed grą – jako czas na przygotowanie sali do gry (nie musisz wliczać tego czasu w swoją grę).

Jesteś początkującym Mistrzem Gry, stworzyłeś swoją pierwszą grę lub zamierzasz to zrobić?

SPOT jest idealnym miejscem by zacząć przygodę jako twórca larpów. Nie wahaj się – zgłoś swoją grę już teraz. Wielu z Was blokuje wstyd czy niepewność, nic bardziej mylnego. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby Twój debiut był jak najlepiej przygotowany i zaprezentowany. SPOT to najprawdopodobniej najlepsze miejsce, aby rozpocząć swoją przygodę z grami fabularnymi na żywo – zarówno jako gracz jak i mistrz gry o czym świadczy to, że wielu aktualnych Mistrzów Gry właśnie tutaj zaczęło swoją przygodę z tworzeniem gier.

Czary 2016

Zachęcamy do wzięcia udziału w Czarach 2016, gdzie gracze wybierają najlepsze gry SPOTa.
Chęć wzięcia udziału w Czarach 2016 należy wyrazić podczas zgłaszania gry w polu informacjach dla organizatorów. Również możecie dać nam znać drogą mailową: spot@larp-zt.pl.