Zofia "Zula" Skowrońska
Typ gry: Larp
Czas trwania4-6hIlość graczy12
BlokCzasMiejsceDzień
Info bliżej konwentu18:00NamiotSobota

Opis

USA, I połowa XX wieku, Wielki Kryzys szaleje, radiowi kaznodzieje porywają tłumy, a porywiste wichury zrywają resztki zdatnej do rodzenia gleby w środkowych Stanach. Przez ten pył suną barwne, cyrkowe wozy — miejsce, które zdarza Ci się nazywać domem.

Opowieść o godności ludzkiej, inności w obliczu przemian społecznych i poczuciu wspólnoty. Historyczna gra kostiumowa, skupiona na relacjach pomiędzy postaciami. Poważna, narratywistyczna, prowokacyjna. Gracze wcielają się w postaci cyrkowców; freakshow, w którym brzydota oraz wstręt mieszają się z fascynacją i erotyką.

Gra autorstwa Zofii "Zuli" Skowrońskiej i Macieja "Zefira" Starzyckiego.

Informacje dodatkowe

Scenariusz przeznaczony dla świadomego i dojrzałego odbiorcy, oznaczony jako 16+. Polecany osobom, które miały już styczność z grami fabularnymi. Gra jest dostosowana do osób niepełnosprawnych ruchowo.
Od naszych graczy nie oczekujemy prawdziwych umiejętności cyrkowych ani występów, chcielibyśmy natomiast, by przygotowali kostiumy (nie muszą być historycznie poprawne, a z charakteryzacją możemy pomóc) i współtworzyli z nami postaci. Przed konwentem będzie towarzyszył nam preplay, a na konwencie warsztaty. Przygoda z cyrkiem zaczyna się już teraz!

By zagrać z nami, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (link poniżej). Najciekawsze odpowiedzi związane z budowaniem postaci zostaną przekształcone w karty. W przypadku dużej liczby formularzy zastrzegamy sobie prawo do wyboru graczy wedle innego klucza niż kolejność zgłoszeń.
Formularz zgłoszeniowy: http://bit.ly/2FVIQy4
Wydarzenie na Facebooku: www.facebook.com/events/174470893344971/
Pinterest pełen inspiracji: http://bit.ly/2FpFi9I