Mateusz "Mat" Zachciał
Typ gry: Larp
Czas trwania4hIlość graczy13
BlokCzasMiejsceDzień
Info bliżej konwentuInfo bliżej konwentuInfo bliżej konwentuInfo bliżej konwentu

Opis

Chicago 11.07.1968

Jane nigdy nie poznała swojej matki, wychowywał ją ojciec, który zmarł wczoraj. Po otrzymaniu telefonu z Polski od niejakiego mecenasa Krota, nie zastanawiając się spakowała i przyjechała ze swoją rodziną na pogrzeb do Przerębli, miejsca gdzie swoją starość spędził jej tata - jedyna osoba, która naprawdę ją kochała i dbała o nią w życiu. W drodze pomyślała, że szykuje się ciekawy zjazd rodzinny. Spotka w końcu swojego brata o którym tylko czytała w listach od ojca. Nie była pewna czy powinna się cieszyć, czy bać.

21.07.1968 Przysiółek Przeręble

Odnaleziono testament Edwarda Koszyńskiego, ojca Jane. Ma zostać jutro odczytany w obecności całej rodziny i najbliższych znajomych zmarłego. Może w końcu wszystko się wyjaśni, szczególnie dziwne zachowanie ojca przed śmiercią.

Informacje dodatkowe

Edward Koszyński

Po śmierci swojej żony Amelii nigdy ponownie się nie ożenił. To zapewne spowodowało, że na starość zaczęło mu trochę odbijać, podobno zaczął pisać książkę. W listach do swojej ukochanej córki często wspominał o swoim sąsiedzie Zdzisławie (chociaż Jane doskonale wiedziała, że w Przysiółku Przeręble nikt poza ojcem nie mieszka, nie ma nawet innego domu). Ostatnie listy od ojca bardzo ją niepokoiły, pisał coś o jakiś posągach, figurach, o tym że Amelia powróciła i koniecznie chce zobaczyć ich córkę.