Karol "Arvan" Hewelt
Typ gry: Gra terenowa
Czas trwania1-2hIlość graczy20
BlokCzasMiejsceDzień
Gra terenowa12:00Teren ośrodkaSobota

Opis

Wojownicy!

I w tym roku spotkamy się na Arenie aby walczyć o sławę i chwałę! W tym roku jednak możecie się spodziewać zupełnie nowych zasad turnieju… Dla tych którzy pragną się jakkolwiek przygotować daję kilka wskazówek! Oto one:

  1. W tym roku nie będzie typowego turnieju w pojedynkach 1 vs 1. Tym razem spotkacie się z kilkoma konkurencjami które będą punktowane. Jak? Tego dowiecie się w dniu Areny.

  2. Jeśli chcecie przygotować strój na Arenę – bardzo dobrze!!! Osoby w strojach będą nagradzane dodatkowymi punktami które na pewno pomogą w zdobyciu tytułu zwycięzcy turnieju! Stroje mogę być z jakiegokolwiek uniwersum (oprócz współczesnego cwaniaki, żebyście się nie „przebierali” za kiboli), byleby byłyby spójne. Cuberpunkowi gansterzy, postapokaliptyczni rozbójnicy, barbarzyńcy czy paladyni – co Wam tylko przyjdzie do głowy.

  3. Jeśli chcecie zrobić/przynieść własną broń – dobrze! Jednak pamiętajcie, że nie może mieć więcej niż 105 cm licząc od czubka ostrza po koniec rękojeści. I musi być bezpieczna. Inaczej nie przejdzie homologacji. Więcej szczegółów u Mistrza Turnieju.

  4. Jeśli chodzi o zasady walki – to zostaje z lat poprzednich. Dłonie, stopy, głowa i szyja nie wchodzi w grę. Ponadto za pierwsze trafienie w głowę wojownik dostaje żółtą kartkę. Za drugie jest eliminowany z turnieju.

Żeby Was zaciekawić podaję tytuły konkurencji które się pojawią… Artefakt… Betonowe buty… Razem!... Bandera na maszt!... oraz To moje!

Widzimy się na ARENIE! O SŁAWĘ I CHWAŁĘ!

Arvan