Filip "Andy" Pek
Wiktor "Klotor" Szelugowski
Typ gry: Larp
Czas trwania6hIlość graczy16
BlokCzasMiejsceDzień
Larp10:00NamiotSobota

Opis

Opis

 

A więc zastanawiacie się jak to się jak to się wszystko popitoliło? Jakim cholernym cudem stało się na stacji Quillian… no cóż, to co się stało? Powiem tak panie władzo, przygotuj się na opowieść jakiej w życiu nie słyszałeś, i nie, nie zmyślam tego na poczekaniu, uprzedzając pytanie. Możesz mi wierzyć lub nie, bez znaczenia. Opowiadam co widziałem, z tym chorym szajsem jaki się tam dział nie chcę mieć nigdy więcej nic wspólnego. No dobra, wracając do zeznań, cóż… ekhm zaczęło się od tego, że w barze na stacji Quillian zebrało się szesnastu psychopatów, a to co się działo dalej… no powiedzmy, że było dużo narco-coli, łowcy nagród, porypańcy z sekty, jedno CHOLERNIE dziwne pudło oraz coś…. coś…. .

 

W tym momencie przesłuchiwany członek gangu Czerwonych Diabłów upadł rażony wstrząsem elektrycznym na stół w sali przesłuchań. Źródło wstrząsu pozostaje nieznane. Więzień został skierowany na oddział chirurgiczny.

Informacje dodatkowe

Akcja gry dzieje się w barze o nazwie Pat Razket na stacji Quillian. Larp będzie w klimatach Sci-Fi/Western. Gracze wcielają się w członków rozmaitych grup lub w postacie niezależne.

 

Inspiracje:

1. Cowboy Bebop

2. Rebel Galaxy

3. 3030 Deathwar

4. Re:Legion


Zasady:

1.nie

2.ufaj

3.nikomu

… a no tak i miej ze sobą zawsze nabitego gnata, przyda się...

 

Inspiracje do strojów:

 

https://pl.pinterest.com/altanirex/quilia%C5%84ski-blues/

 

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas na Facebooku lub wyślij e-mail na adres: filipek1905@o2.pl