Piotr "Kula" Milewski
Typ gry: Freeform
Czas trwania2hIlość graczy7
BlokCzasMiejsceDzień
Larp14:00Sala kominkowaNiedziela

Opis

Wyróżniony w konkursie Golden Cobra 2018 freeform inspirowany jest historią zespołu Spice Girls, jednak nie jest skierowany jedynie do fanów supergrupy. Niesie ze sobą uniwersalne prawdy o mechanizmach rządzących showbiznesem i posiada unikalną mechanikę budowania postaci. Każda z ról składa się z dwóch części, stopniowo rozwijanych podczas całej gry. Persona to osobowość na pokaz, prezentowana na scenie, w trakcie wywiadów i w kostiumie. Zakulisowe Ja  to dobrze ukryta, prawdziwa twarz każdej z członkiń zespołu. Dla każdej z nich amerykańska autorka larpu, Kat Jones, znalazła odpowiednie miejsce w doskonale wytaktowanym,  czteroaktowym scenariuszu.

https://bb3c.pl/larp/who-do-you-think-you-are/

Informacje dodatkowe

Gracze wcielają się w rolę grupy dziewcząt zrekrutowanych przez menagment dużej wytwórni płytowej do nowego, innowacyjnego projektu. Powstaje pierwsza, żeńska grupa skonstruowana na tych samych zasadach co święcące tryumfy na listach przebojów boysbandy. Projekt wypalił nadspodziewanie dobrze i przez krótki czas zespół odnosił ogromne sukcesy. Dziewczyny pojawiały się w licznych reklamach, publicznie zabierały głos w ważnych sprawach społecznych, a nawet wyprodukowały film, który do dziś ma status kultowego. Niestety, gdy jedna z nich postanawia odejść, wszystko przestało działać. Powstał ostatni, pożegnalny album i drogi każdej z dziewcząt rozeszły się na zawsze.

Gra poprowadzona zostanie w trybie crossplay - wszystkie postacie w grze będą dziewczynami, ale podobnie jak w przypadku poprzednich odsłon, mogą być odgrywane przez mężczyzn.