Pandora Larps
Typ gry: Larp
Czas trwania2hIlość graczy10
BlokCzasMiejsceDzień
Larp16:00Domek RPGSobota

Opis

Relacje z dziećmi są trudne. Wie o tym rodzic, nauczyciel, w zasadzie każdy, kto z danym dzieckiem przebywa. A kto jest z nim najbliżej, jeśli nie ten, kto każdego dnia sprawdza, czy na pewno mały palec u stopy obmawianego nie wystaje przypadkiem spod pościeli? Kto przemyka w jego cieniu krok za krokiem i zawsze trzyma się tuż za plecami, nigdy przed?

Zmieniające się czasy wcale nie pomagają. Postęp technologii zaburzył panującą równowagę w relacji dziecko - grasujący pod jego łóżkiem potwór. Coraz więcej stworów wszelkiej maści, rozmiarów i liczby kończyn czuje, że coś się im odbiera, że ich egzystencja traci sens. Właśnie dla tego w odpowiedzi na narastającą nienawiść do świecących ekranów proponujemy Państwu udział w sesji wyciszającej. Pozwólmy naszym emocjom odnaleźć należne im miejsce, a wraz z nim nam nasze miejsce w otaczającym nas na co dzień pokoju. By zasłużyć na akceptację dzieci, musimy na starcie zaakceptować samych siebie.

Informacje dodatkowe

Larp nabiera im ciekawsze stroje przygotują sobie uczestnicy. Inspiracje to raczej "Potwory i Spółka" oraz "Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster" niż klasyczne horrory, ale jest w nim przestrzeń do naginania pewnych postaci, jeśli ktoś przyjdzie ze swoją wizją w innym klimacie.