Agnieszka "As" Krupińska
Typ gry: Larp
Czas trwania4hIlość graczy14
BlokCzasMiejsceDzień
Larp10:00Sala kominkowaSobota

Opis

Bogowie są pamiętliwi, sojusze - kruche, a wszystkie urazy... Zawsze świeże.

Spokój na Olimpie co rusz zakłócają konflikty w najróżniejszej formie, od otwartych wojen po malutkie szpileczki wbijane sobie nawzajem za plecami. Większość nieśmiertelnych, będących istotami z natury porywczymi, nie myśli dwa razy gdy ma okazję umocnić swoją pozycję lub po prostu zdominować przeciwnika lub przeciwniczkę od tak, dla zasady.

Dzisiejszy wieczór zapowiada się wyśmienicie – bogowie zaproszeni na ucztę przez Zeusa oddają się uciechom i rozmowom, ale spokój jest tylko pozorny. Coś wisi w powietrzu... Napięcie wzmaga fakt, że na Olimpie pojawił się również Hades, któremu Zeus pozwolił zostać na uczcie. Atmosfera gęstniała już od pewnego czasu, więc dzisiejszego wieczoru z pewnością rozwiąże się wiele konfliktów.

Informacje dodatkowe

Opowiedziana historia z założenia będzie poważniejsza, bardziej erotyczna i brutalna niż wizja bogów greckich rozpowszechniona w popkulturze. Jako gracze wcielający się w nieśmiertelnych, będziecie mieli okazję nadać inny bieg znanym historiom i zredefiniować balans sił na Olimpie.

Znajomość mitologii nie jest wymagana.

Postaci do wyboru:

Role kobiece:

 1. Afrodyta
 2. Artemida
 3. Atena
 4. Demeter
 5. Hera

Role męskie:

 1. Apollo
 2. Ares
 3. Dionizos
 4. Eros
 5. Hades
 6. Hefajstos
 7. Hermes
 8. Posejdon
 9. Zeus