Iwona "Hekate" Pułanecka
Typ gry: Chamber larp
Czas trwania3hIlość graczy14
BlokCzasMiejsceDzień
LarpInfo bliżej konwentuSaladay_program_name_6

Opis

Pandora Larps zaprasza na larpa inspirowanego serią powieści „Mroczna Wieża” Stephena Kinga.

Casa Diablo. Ciężko o bardziej trafną nazwę.

Mówią, że to gorączka złota przyniosła temu miejscu zgubę. Okoliczne kopalnie kryły w sobie dość zaskakujący skarb, który przynosił pecha każdemu, kto znalazł się w jego posiadaniu. Nie inaczej było w dniu, gdy do miasteczka zawitał sam Diabeł.

Jedyne, co pozostało po Casa Diablo to zgliszcza. Sam Bell nie oszczędzał nikogo.

Legenda ta nie zraziła jednak łowców skarbów, łotrów oraz ryzykantów, poszukujących Rubinu z Casa Diablo, który zaginął wraz ze słynnym Sammy’m. O przeklętym klejnocie ogromnej wartości plotkowano przez lata: w każdym z miejsc, w którym miał się znajdować pojawiały się kolejne tragedie.

Czy ten sam los czeka niewielką osadę o nazwie Amarillo, do której w tajemniczych okolicznościach dociera coraz więcej podejrzanych typów?

Z całą pewnością nie jest to przypadek. Ani niespodziewana ilość przybyszy, ani niepokojący dźwięk kościelnego dzwonu, słyszalny każdego zachodu słońca… Mimo, że w Amarillo znajduje się jedynie niewielka kapliczka.

Podobno był to ostatni dźwięk usłyszany w Casa Diablo tuż przed rzezią. Siedem uderzeń, jak siedem trąb, zwiastujących biblijną Apokalipsę.

Sam Bell nadchodzi. Nie ma ku temu wątpliwości.

http://pandoralarps.pl/larpy/klatwa-z-casa-diablo/