Paweł "Rudy" Piotrowski
Typ gry: Larp terenowy
Czas trwaniaIlość graczy11
BlokCzasMiejsceDzień
LarpInfo bliżej konwentuTerenday_program_name_6

Opis

,,Jesteście najlepsi.

Serial B - 12, największy hit ostatniego dziesięciolecia, doczekał się realizacji ostatniego odcinka. Nikt nie wie, jakim cudem odniósł taki sukces, ale pewne jest to, że to właśnie dzięki waszej pracy oraz oddaniu jest ukoronowaniem naszej kinematografii.

Dzisiaj stajecie przed najważniejszym zadaniem - ostatni odcinek ma być podsumowaniem wielu sezonów pełnych krwi, potu, krwi oraz potu a także potu oraz krwi z potem. Ostatnia prosta, final destination. Wszyscy macie scenariusze, pamiętacie w nich każdy szczegół. Macie ten ostatni moment aby pokazać wszystkim, że jednostka B - 12 nie ugnie się pod terroryzmem organizacji ,,Diarrhoea" zwanej potocznie ,,biegunką". Jesteście ekipą do zadań specjalnych."


Wcielicie się w zespół filmowców, którego zadaniem jest nakręcenie ostatniego odcinka serialu, który swoją mocą przejął wszystkie telewizory w całej Polsce. Może to genialny skrypt, może wartka akcja... a może... popkultura, która wszędzie jest obecna. Przygotujcie się na solidną dawkę komedio – dramatu, którego będziecie autorami. Spodziewajcie się niespodziewanego i puszczajcie wodze fantazji!

Informacje dodatkowe

Setting - współczesny

Stroje - współczesne środowisko artystyczne

Motywy / triggery których można się spodziewać na grze:

Krew, narkotyki, alkohol, kontakt seksualny, wątki LGBT

Kostiumy będą częściowo przywiezione

Larp będzie nagrywany - zapisując się, gracz wyraża zgodę na utrwalanie wizerunku i publikacje 

Będzie stworzona grupa na facebooku gdzie będą pojawiały się informacje dla graczy - jeżeli ktoś przyjdzie bezpośrednio na konwencie, będzie potrzebował większej ilości czasu na wejście w grę

Forma zapisów - formularz zgłoszeniowy 

Mechaniki

Full touch / no pain

DKWDDK

Słowa bezpieczeństwa green, yellow, red

Specjalna mechanika narkotyków oraz materiałów wybuchowych (będzie wytłumaczona przed grą)