Marta Górna
Mateusz Makowski
Paweł "Rudy" Piotrowski
Typ gry: Chamber larp
Czas trwaniaIlość graczy12
BlokCzasMiejsceDzień
Larp15:00Sala GOKday_program_name_6

Opis

Korporacja N.I.E.B.O. Sp. z o.o. "Niebiańskie zapachy na każdy dzień" wita was w kolejnym pięknym dniu pracy! 

Jako nasze Anioły dziś zmierzycie się z kolejnymi wyzwaniami! Niebiańskie zapachy na każdy dzień to motto naszej firmy, jednak wczorajszy wyjazd integracyjny zostawił nam tylko zapach zdechłej ryby i spalenizny.

Integracja była doskonałą okazją do poznania siebie samych oraz swoich kolegów z zespołu, jednak to co się wtedy działo… jako prezes tej firmy, powiem wam tylko tyle - nie jest to dobre dla wizerunku korporacji, a jako dział Human Resources musicie o niego dbać! Kto w końcu wyśle nam dusze do posegregowania, jak ta sytuacja wyjdzie na jaw… Może jeszcze ci z korporacji P.I.E.K.Ł.O. znowu.... Kowalski! Czemu w raporcie brakuje 300 dusz?!

Czyżbyście czuli wpływ zbyt dużej ilości niebiańskiego trunku na wasze ciała? Cóż. To dzisiaj będzie najmniejsze z waszych zmartwień, zapewniam was! Niektóre dni w pracy potrafią być naprawdę upierdliwe. A dzisiaj spodziewamy się kilku gości… zróbcie te zaległe raporty i przypilnujcie, żeby wszystko lśniło! To może być kluczowe dla Waszej przyszłości w firmie.                                                                                                      

Wasz kochany (i miłosierny)                                                                                              Prezes

 

Larp opowiadający historię Aniołów - bytów niebiańskich w korporacji N.I.E.B.O. Sp. z o.o. (oddział HR), ich zwykłego dnia w pracy, jednak po dość… znaczącym wyjeździe integracyjnym. Odkryjecie ich historię - jakie jest Wasze zadanie, dlaczego tkwicie w tym korpo i co z tego wynika. Niech tylko wszechobecny kac wam nie przeszkadza a Piotrek, który stoi u wejścia - lepiej niech będzie łaskawy. 

Informacje dodatkowe

Larp NIE ma na celu obrazy uczuć religijnych, pokazuje korpo w krzywym zwierciadle, a wszelkie motywy religijne są jedynie settingiem i tłem dla… dla czego? To już odkryjecie w trakcie gry. 

Na larpie pojawi się motyw picia kawy i palenia papierosów, zapewnimy jedno i drugie, jednak w przypadku papierosów będą to atrapy (jeśli masz ochotę korzystać ze swoich papierosów, spytaj przed grą współgraczy, czy im to nie przeszkadza), kawę możesz zastąpić dowolnym innym napojem, jeśli nie możesz/nie chcesz jej pić. 

 

Mechaniki:
Jako byty nadludzkie - nie możecie umrzeć
Full touch / no pain
Green, yellow, red
Mechaniki specjalne (zawarte w design docu, który opublikowany będzie przed grą i wytłumaczone przed larpem)

 

Wymagany ubiór formalny z przewagą koloru białego (biała koszula).