Program SPOT-a 2020

Program SPOTa 2020

 

 

Larp

  • Iwona "Hekate" Pułanecka
    Typ gry: Chamber larp
    Czas trwania3hIlość graczy14
    BlokCzasMiejsceDzień
    Larp10:00Saladay_program_name_6
  • Agnieszka "As" Krupińska
    Typ gry: Chamber larp
    Czas trwania4hIlość graczy10
    BlokCzasMiejsceDzień
    Larp21:00Namiotday_program_name_6
  • Jakub "Mefi" Fijałkowski
    Typ gry: Chamber larp
    Czas trwaniaIlość graczy10
    BlokCzasMiejsceDzień
    Larp18:00Namiotday_program_name_5
  • Stanisław "Sear" Słodyczka
    Typ gry: Chamber larp
    Czas trwaniaIlość graczy7
    BlokCzasMiejsceDzień
    Larp11:00Sala GOKday_program_name_0
  • Mateusz "Mat" Zachciał
    Tomasz "Vali" Kwarciński
    Krzysztof "Vitalius" Pawłowski
    Typ gry: Chamber larp
    Czas trwania4hIlość graczy10
    BlokCzasMiejsceDzień
    Larp20:00Domekday_program_name_6
  • Grzegorz "Mniam" Kozioł
    Typ gry: Chamber larp
    Czas trwaniaIlość graczy0
    BlokCzasMiejsceDzień
    Larp14:00Saladay_program_name_6
  • Maciej Bugalski
    Typ gry: Chamber larp
    Czas trwaniaIlość graczy19
    BlokCzasMiejsceDzień
    Larp11:00Namiotday_program_name_0
  • Piotr "Mal'Ganish" Adamczyk
    Typ gry: Chamber larp
    Czas trwania5hIlość graczy10
    BlokCzasMiejsceDzień
    Larp11:00Saladay_program_name_0
  • Sebastian "Czarnel" Jankowski
    Typ gry: Chamber larp
    Czas trwaniaIlość graczy12
    BlokCzasMiejsceDzień
    Larp10:00Namiotday_program_name_6
  • Jakub Kołodziejczak
    Typ gry: Chamber larp
    Czas trwaniaIlość graczy12
    BlokCzasMiejsceDzień
    Larp16:00Saladay_program_name_6
  • Robert "Rob" Klawikowski
    Typ gry: Chamber larp
    Czas trwaniaIlość graczy15
    BlokCzasMiejsceDzień
    Larp14:00Namiotday_program_name_6
  • Marta Górna
    Mateusz Makowski
    Typ gry: Chamber larp
    Czas trwaniaIlość graczy12
    BlokCzasMiejsceDzień
    Larp21:00Namiotday_program_name_5
  • Tomasz "Vali" Kwarciński
    Typ gry: Chamber larp
    Czas trwaniado 4 godzinIlość graczy10
    BlokCzasMiejsceDzień
    Larp21:00Domekday_program_name_5
  • Marta Górna
    Mateusz Makowski
    Paweł "Rudy" Piotrowski
    Typ gry: Chamber larp
    Czas trwaniaIlość graczy12
    BlokCzasMiejsceDzień
    Larp15:00Sala GOKday_program_name_6
  • Zofia "Zula" Skowrońska
    Typ gry: Chamber larp
    Czas trwania4-6hIlość graczy12
    BlokCzasMiejsceDzień
    Larp21:00Sala GOKday_program_name_6
  • Filip "Andy" Pek
    Jaśmina "Dzas" Kotlarek
    Typ gry: Chamber larp
    Czas trwaniaIlość graczy12
    BlokCzasMiejsceDzień
    Larp10:00Sala GOKday_program_name_6
  • Zofia "Zula" Skowrońska
    Typ gry: Chamber larp
    Czas trwaniaIlość graczy11
    BlokCzasMiejsceDzień
    Larp22:00Sala GOKday_program_name_5

Freeform

  • Paweł "Rudy" Piotrowski
    Typ gry: Larp terenowy
    Czas trwaniaIlość graczy11
    BlokCzasMiejsceDzień
    Larp10:00Terenday_program_name_6

Gra terenowa

  • Karol "Arvan" Hewelt
    Typ gry: Gra terenowa
    Czas trwania1-2hIlość graczy0
    BlokCzasMiejsceDzień
    Inne13:00Terenday_program_name_0
  • Karol "Arvan" Hewelt
    Typ gry: Gra terenowa
    Czas trwania2hIlość graczy0
    BlokCzasMiejsceDzień
    Inne16:00Terenday_program_name_6
  • Paweł "Nehdehi" Szabała
    Typ gry: Gra terenowa
    Czas trwaniaIlość graczy11
    BlokCzasMiejsceDzień
    Larp11:00Terenday_program_name_0
  • Krystian "Zombi" Kujawski
    Typ gry: Gra terenowa
    Czas trwaniaIlość graczy12
    BlokCzasMiejsceDzień
    Larp19:00Terenday_program_name_5

Inne punkty programu

  • Joanna "Varii" Niedźwiecka
    Daria "Darina" Andryszak
    Typ gry: Inny rodzaj gry
    Freeform
    Czas trwania3,5Ilość graczy0
    BlokCzasMiejsceDzień
    Larp18:00Sala GOKday_program_name_5
  • Jaśmina "Dzas" Kotlarek
    Typ gry: Inny rodzaj gry
    Whose Line is it anyway?
    Czas trwania3hIlość graczy0
    BlokCzasMiejsceDzień
    Larp21:00Saladay_program_name_5
  • Karol "Arvan" Hewelt
    Justyna "Ifvhen" Kupczyńska
    Typ gry: Inny rodzaj gry
    Warsztaty + Trening
    Czas trwania2hIlość graczy0
    BlokCzasMiejsceDzień
    Inne14:00Terenday_program_name_6
  • Paulina "Paunydż" Michałowska
    Typ gry: Inny rodzaj gry
    Freeform
    Czas trwaniaIlość graczy10
    BlokCzasMiejsceDzień
    Larp20:00Saladay_program_name_6
  • Paulina "Paunydż" Michałowska
    Typ gry: Inny rodzaj gry
    Freeform
    Czas trwaniaIlość graczy0
    BlokCzasMiejsceDzień
    Larp19:00Domekday_program_name_5
  • Mateusz "Mat" Zachciał
    Typ gry: Inny rodzaj gry
    Prelekcja
    Czas trwaniaIlość graczy0
    BlokCzasMiejsceDzień
    Inne11:00Domekday_program_name_0
  • Daria "Darina" Andryszak
    Typ gry: Inny rodzaj gry
    Freeform
    Czas trwaniaIlość graczy0
    BlokCzasMiejsceDzień
    Larp15:00Saladay_program_name_0

Strona SPOT-a używa larpowych piktogramów, które będziecie mogli zauważyć w opisach punktów programów. Piktogramy pochodzą ze strony LARP PICTOGRAMS for conscious choice.

Co znajdę na piktogramach?

Grafiki określają między innymi poziom dotyku (no touch, no pain, full touch), poruszanie tematów kontrowersyjnych (dyskryminacja, odgrywanie seksu, odgrywanie przemocy, hazard, tematyka uzależnień, wulgarny język, obecność elementów obrzydliwych lub strasznych, wątki religijne) ograniczenia wiekowe (+18) lub wymagania dotyczące strojów.

Twórcy piktogramów

Piktogramy powstały w marcu 2014 roku w Polsce, na potrzeby festiwalu larpowego Replay (replaylarp.pl). Pomysłodawcami systemu byli twórcy larpów – Zofia Urszula Kaleta oraz Krzysztof Maj. Całość przelał na papier Jeremiasz Bremer. O treści oznaczeń decydowali gracze w ankiecie na grupie FB: Larp Poland.