Program SPOT-a 2019

W poniższym linku znajduje się:

Rozpiska godzinowa

Larp

  • Mateusz "Mat" Zachciał
    Krzysztof "Vitalius" Pawłowski
    Typ gry: Larp
    Czas trwania4hIlość graczy13
    BlokCzasMiejsceDzień
    Larp18:00Domek RPGPiątek
  • Piotr "Mal'Ganish" Adamczyk
    Typ gry: Larp
    Polityk, Horror
    Czas trwania4hIlość graczy15
    BlokCzasMiejsceDzień
    Larp18:00Sala kominkowaPiątek
  • Marek "Gedeon" Bemke
    Typ gry: Larp
    Czas trwania4Ilość graczy35
    BlokCzasMiejsceDzień
    Larp22:00NamiotSobota
  • Jakub "Krassus" Krassowski
    Ida "Ideczka" Pawłowicz
    Typ gry: Larp
    Czas trwania5Ilość graczy20
    BlokCzasMiejsceDzień
    Larp22:00NamiotPiątek
  • Filip "Andy" Pek
    Wiktor "Klotor" Szelugowski
    Typ gry: Larp
    Czas trwania6hIlość graczy16
    BlokCzasMiejsceDzień
    Larp10:00NamiotSobota
  • Jakub "Mefi" Fijałkowski
    Typ gry: Larp
    Czas trwania3Ilość graczy8
    BlokCzasMiejsceDzień
    Larp14:00NamiotNiedziela
  • Jakub Kołodziejczak
    Typ gry: Larp
    Czas trwania3,5hIlość graczy12
    BlokCzasMiejsceDzień
    Larp18:00NamiotSobota
  • Mikołaj "Iron" Adamczyk
    Typ gry: Larp
    Czas trwania6-8hIlość graczy10
    BlokCzasMiejsceDzień
    Larp14:00Sala kominkowaSobota
  • Michał Strzała
    Typ gry: Larp
    Czas trwania3Ilość graczy10
    BlokCzasMiejsceDzień
    Larp18:00Domek RPGSobota
  • Karol "Arvan" Hewelt
    Typ gry: Larp
    Czas trwania2-3hIlość graczy8
    BlokCzasMiejsceDzień
    Larp22:00Teren ośrodkaPiątek
  • Jakub "Krassus" Krassowski
    Ida "Ideczka" Pawłowicz
    Typ gry: Larp
    Czas trwania3hIlość graczy10
    BlokCzasMiejsceDzień
    Larp11:00Sala kominkowaNiedziela
  • Robert "Rob" Klawikowski
    Typ gry: Larp
    Czas trwania3hIlość graczy7
    BlokCzasMiejsceDzień
    Larp18:00NamiotPiątek
  • Pandora Larps
    Iwona "Hekate" Pułanecka
    Typ gry: Larp
    Czas trwania2hIlość graczy8
    BlokCzasMiejsceDzień
    Larp22:00Sala kominkowaPiątek
  • Pandora Larps
    Typ gry: Larp
    Czas trwania2hIlość graczy10
    BlokCzasMiejsceDzień
    Larp16:00Domek RPGSobota
  • Agnieszka "As" Krupińska
    Typ gry: Larp
    Czas trwania4hIlość graczy14
    BlokCzasMiejsceDzień
    Larp10:00Sala kominkowaSobota
  • Mariusz "Kaczoki" Kapczyński
    Typ gry: Larp
    Czas trwania5hIlość graczy8
    BlokCzasMiejsceDzień
    Larp11:00Domek RPGSobota

Freeform

  • Piotr "Kula" Milewski
    Typ gry: Freeform
    Czas trwania2hIlość graczy7
    BlokCzasMiejsceDzień
    Larp14:00Sala kominkowaNiedziela

Gra terenowa

  • Karol "Arvan" Hewelt
    Justyna "Ifvhen" Kupczyńska
    Typ gry: Gra terenowa
    Czas trwania2hIlość graczy20
    BlokCzasMiejsceDzień
    Gra terenowa14:00Teren ośrodkaSobota
  • Karol "Arvan" Hewelt
    Typ gry: Gra terenowa
    Czas trwania1-2hIlość graczy20
    BlokCzasMiejsceDzień
    Gra terenowa12:00Teren ośrodkaSobota
  • Krystian "Zombi" Kujawski
    Typ gry: Gra terenowa
    Czas trwania2-3 hIlość graczy40
    BlokCzasMiejsceDzień
    Larp22:00Teren ośrodkaSobota

Inne punkty programu

Strona SPOT-a używa larpowych piktogramów, które będziecie mogli zauważyć w opisach punktów programów. Piktogramy pochodzą ze strony LARP PICTOGRAMS for conscious choice.

Co znajdę na piktogramach?

Grafiki określają między innymi poziom dotyku (no touch, no pain, full touch), poruszanie tematów kontrowersyjnych (dyskryminacja, odgrywanie seksu, odgrywanie przemocy, hazard, tematyka uzależnień, wulgarny język, obecność elementów obrzydliwych lub strasznych, wątki religijne) ograniczenia wiekowe (+18) lub wymagania dotyczące strojów.

Twórcy piktogramów

Piktogramy powstały w marcu 2014 roku w Polsce, na potrzeby festiwalu larpowego Replay (replaylarp.pl). Pomysłodawcami systemu byli twórcy larpów – Zofia Urszula Kaleta oraz Krzysztof Maj. Całość przelał na papier Jeremiasz Bremer. O treści oznaczeń decydowali gracze w ankiecie na grupie FB: Larp Poland.